Zářijové realizace – Jezdecká hala a sklad s pultovou střechou

V září 2012 společnost POLAK CZ dokončila dvě realizace. Nová montovaná jízdárna bude sloužit milovníkům koní v Chotusicích. Pracovalo se rovněž na výstavbě skladové haly pro společnost Denso.

Jízdárna Chotusice

Jezdecká stáj Hubert Přítoky má od podzimu 2012 k dispozici nový objekt. Jezdecká hala byla dokončena na podzim, tak aby jezdci mohli plnohodnotně trénovat přes celou zimu. Jízdárna o šíři 22 metrů je dlouhá 40 metrů. Pohodlně zde může trénovat řadu disciplín hned několik koní najednou. Nejnižší světlá výška objektu jsou 3 metry, takže není problém zkoušet také skoky. Oranžové stěny opláštění navozují pocit příjemného tepla, zatímco bílá střecha propouští dostatek denního světla. Jezdecká hala je určena především pro trénink koní, ale dá se předpokládat, že ji ocení dvounozí závodníci připravující se nejen na místní speciální disciplínu Chotusickou steeplechase :). (Více o netradiční disciplíně naleznete na http://kutnohorsky.denik.cz/zpravy_region/fotogalerie-chotusice-ozily-hobby-parkurem20100830.html).

Sklad s pultovou střechou pro Denso

Společnost Denso Air Systems, s. r. o., výrobce klimatizací pro přední výrobce automobilů, se sídlem v Liberci má od září 2012 nový skladový prostor. Objekt na půdoryse 15 x 42,5 metrů kryje pultová střecha. Nejnižší světlá výška objektu je 4 metry. Sklady realizované firmou POLAK CZ, s. r. o., pro rodinu společností DENSO jsou vždy čistě bílé. Ani v tomto případě nebyla porušena tradice a čistému barevnému provedení byla zachována věrnost.


Příspěvek byl publikován v rubrice POLAK CZ se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.