Březen za kamna vlezem, duben – květen sklady rostou hopem

Pravda je, že za kamny mnoho stavebních příprav neučiníte. Takže pranostika by spíše měla znít: za PC vlezem a ve výrobě jedem. Pečlivá příprava v době, kdy klimatické podmínky pro výstavbu nejsou příznivé, se vždy vyplatí. S oteplením nic nebrání rychle začít. V dubnu a květnu 2013 tak byly vybudovány hned čtyři sklady – ve Veselí nad Lužnicí, Kladně, Roudnici nad Labem a Ostravě.

Pro okurky i feferonky

V roce 2013 zatím největší sklad od firmy Polak CZ, s.r.o., stojí ve Veselí nad Lužnicí pro společnost Efko cz s.r.o., která se specializuje na výrobky, které ocení nejen kuchařky, sterilovanou zeleninu – okurky nebo feferonky, či zelí. Výrobní závod do dubna 2013 disponuje novou skladovací plochou o ploše tisíc metrů čtverečních. Montovaná hala v bílé bravě typu UT má úctyhodné rozměry 20 x 50 metrů s nejnižší světlou výškou 4,5 metru.

Pod sedlovou střechou

Pro kladenskou pobočku známého obchodníka se stavebními materiály DEKTRADE, a.s., byla v dubnu 2013 vybudována skladová hala se sedlovou střechou. Lehká montovaná hala s rozměry 20 x 25 metrů má nejnižší světlou výšku 5 metrů. Na přání zákazníka byla oděna do základní firemní barvy – bílé, na které pak mohou pěkně vyniknout červeno černá loga.

Sudy se valí do haly

Vyrábí široký sortiment sudů, kontejnerů, propan-butanové spotřebiče nebo třeba mobilní udírny. Víte, o kom je řeč? O společnosti Meva, a.s., se sídlem v Roudnici nad Labem. A proč o ní mluvíme? Zkrátka proto, že jsme pro ni postavili skladovou halu 15 x 20 metrů. Konstrukci typu UT s nejnižší světlou výškou tři metry kryje opláštění v bílé barvě.

Nosníky střechy skladu až v pěti metrech

Pro špičkovou firmu ECOCOAL, s.r.o.,  zaměřenou na odstraňování negativního dopadu po průmyslové činnosti a ochranu životního prostředí jsme v květnu 2013 vybudovali skladovací prostor o rozloze téměř 250 m2. Lehká montovaná hala krytá odolným opláštěním stojí v Ostravě. O kolik je nenápadná šedobílá barevná kombinace z vnějšku, o to více prostor skladu překvapí uvnitř. Nejnižší světlá výška totiž činí pět metrů. Konstrukce typu UT tak umožňuje pohodlný pohyb manipulační techniky.


Příspěvek byl publikován v rubrice Skladové haly. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.