Červnové realizace

Teleportace? Netřeba. Přesuny objektů umíme

Nic není nemožné, natož přemístění lehké montované haly. Na vlastní oči se o tom přesvědčili ve firmě WTE PowerBolt s.r.o. z Českého Brodu. Nejprve byla demontována stávající hala. Ta poté byla kompletně přestěhována na jiné místo, kde byla znovu postavena. Firma zabývající se výrobou speciálních spojovacích materiálů a zakázkových dílů pro oblast chemický, energetický průmysl a těžké strojírenství tak díky volbě montované haly pružně zareagovala na nově vzniklé potřeby. Se zděným objektem by to tak snadno nešlo.

Úpravy zvládneme hravě

Chovatel jedněch z nejlepších koní v České republice Josef Kincl mladší využívá od roku 2009 zázemí jezdecké haly od naší společnosti. Ta se spolu s nově přicházejícími požadavky postupně upravuje, aby ještě nejlépe vyhovovala provozu stáje. V červnu 2013 byla do stávající haly o rozměrech 60x 26 metrů namontována pomocná konstrukce pro osazení vrat. Montovaná jízdárna tak bude dokonale připravena na velkou Charitativní koňskou show  nazvanou Na skok do Skal 2013, která se uskuteční 16. srpna 2013.

Dodatečné úpravy hal nejsou žádným problémem. Prodloužení objektů, osazení dalších otvorových prvků (např. v případě jízdáren síťovanými okny) nebo dovybavení příslušenstvím lze uskutečnit vždy dle přání uživatelů hal.

Pod střechou

Nový sklad pro výrobce rozvaděčů nízkého a vysokého napětí a betonových transformátorových stanic stojí od června 2013 v Ústí nad Orlicí. Pro firmu Melecs ETS s.r.o. jsme postavili skladovou halu se střechou konstrukce AT širokou 15 metrů a dlouhou 8 metrů. Je důkazem toho, že díky montovaným konstrukcím lze dobře využít jakýkoliv prostor. Širší než delší montované stavby nejsou sice tak běžné, ale dokládají možnosti lehkých montovaných hal. Jednou z největších širokých hal je např. Pragaarena (šíře 82 m, délka 70 m).

Zastřešení pro lepší komfort

Nové zastřešení pro vstřikolisovnu Techplast, a.s., v České Třebové září stříbrnou barvou. Stěny i střecha haly s obloukovou konstrukcí typu UT kryje odolná textilie, která odráží sluneční paprsky. Nový objekt má rozměry 12 x 11 metrů a nejnižší světlou výšku 2,75 metru. Zastřešení stávajících využívaných ploch je snadné a elegantní řešení pro rozšíření kapacity skladových prostor nebo garáží. Obdobně lze řešit i sportovní haly. Realizace zastřešení je rychlá, neboť požadavky na spodní stavbu jsou minimální.

 


Příspěvek byl publikován v rubrice POLAK CZ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.