Realizace konce prázdnin

Zemědělská technika bezpečně v hale

V obci Skopytce na Táborsku stojí nová zemědělská stavba. Jedná se o sklad určený zejména pro zemědělskou techniku.  Typová montovaná hala s konstrukcí z příhradových rámů je vybudována na půdoryse 30 x 12 metrů. Vrchol oblouku střechy se nachází téměř v sedmi metrech, s tím, že nejnižší světlá výška je 3,5 metru. Skladová hala je provedena ve stříbrno-bílé kombinaci.

Konstrukce nemalých rozměrů

Bez opláštění, zato hodně nosníků. Tak by se dala charakterizovat práce pro firmu Kunovský, s.r.o., specializující se na textilní stavby. Pro realizaci v Horních Počaplech jsme vyrobili ocelovou konstrukci o délce padesát metrů a šíři 30 metrů. Skladová hala byla zkonstruována pro nejnižší světlou výšku šest metrů.

Oblíbené místo na Slovensku – Lozorno

Slovenský člen rodiny INERGY Automotive má k dispozici další nové zastřešení skladovacích prostor. Konstrukce typu UT o rozměrech 21 x 12 metrů, typu UT, má nejnižší světlou výšku 4,5 metru. Zmíněný objekt nestojí osamoceně. V sousedství jsou další skladovací prostory realizované v předchozích obdobích. Pohyb lidí i materiálu mezi jednotlivými prvky skladového areálu usnadňuje krček umožňující spojení se stávajícím objektem. Nová hala ladí se svým okolím. Je provedena v modrobílé kombinaci, tedy ve firemních barvách zadavatele.


Příspěvek byl publikován v rubrice POLAK CZ. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.