Sportovní hala na klíč? Žádný problém…

Je krátce po začátku školního roku, začalo vyučování, mladí sportovci se vrátili k pravidelným tréninkům. Mnozí z nich zahájili letošní podzimní sezonu v nových halách. Některé z nich vyrostly téměř jako houby po dešti během letních dvouměsíčních prázdnin.

Zdá se to téměř nemožné, ale dnešní technologie umožňují stavět sportovní haly takzvaně na klíč, a to ve velmi rychlém čase. Jedná se o lehké montované haly, které mají mnoho výhod. Kromě superrychlé doby výroby a montáže montované haly, jež se pohybuje v řádech několika málo týdnů, se jedná především o finance. Pořizovací a provozní náklady na montovanou sportovní halu se řadí k bezkonkurenčně k nejnižším. Naše společnost POLAK CZ, dodává sportovní haly na klíč. Zajišťujeme jak výrobu vlastní sportovní haly, tak vybavení veškerým příslušenstvím. Sportovní kluby i školy obvykle požadují, aby kromě vlastní sportovní haly byla zároveň zajištěna dodávka sportovního povrchu, tribuny, osvětlení, vytápění a vytvořeno zázemí pro sportovce. Značné množství investorů je poté překvapeno, že stavba takto komplexně vybavené sportovní haly se dá stihnout za osm týdnů od podepsání smlouvy.

Celoroční využití sportovní haly

Sportovní hala na klíč je tedy odpovědí na stížnosti sportovců, dětí a rodičů, když jim s podzimem začínají mrznout při sportování končetiny. Sportovní haly pro tréninky a zápasy nejrůznějších klubů nebo výuku tělocviku se totiž dají používat celoročně, a to díky termoizolační vložce. V létě zde není horko, v zimě nikdo netrpí chladem. Ideální variantou pro stavbu sportovní haly je spojení sportovního klubu, školy a případně obce. Toto propojení mezi klubem, školou a místní samosprávou, která bývá i zřizovatelem školy, vede k efektivnímu využívání sportovní haly, případně k získání financí z pronájmů. Takto je navíc také snazší cesta k dotacím.

Jestliže nechcete tuto zimu při sportu mrznout, je nejvyšší čas začít jednat. V tomto případě neplatí výmluva, že dotační tituly jsou vyčerpané. Vždyť montovanou sportovní halu lze pořídit i na leasing.


Příspěvek byl publikován v rubrice Sportovní haly se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.