Garáž v podobě montované haly

Chladné zimní měsíce se blíží. Všichni motoristé vědí, jak nepříjemné je usednutí do vymrzlého vozidla, které není garážováno, a to nemluvíme ani o tom, jak je leckdy obtížné sníh a námrazu odstranit. Je třeba si ale uvědomit i další fakt. Vystavením automobilů nepříznivým klimatickým podmínkám vozidla trpí. A to nejen ta osobní. Miláčky na čtyřech kolech běžně garážujeme, ale co vozy nákladní nebo stavební či zemědělské stroje? Podnikatelům slouží k výdělku, ale málokterá firma jim poskytuje stejný komfort jako osobním vozům. Tedy garážové stání.

Garážování pomocí montované haly

V současné době již není problém garáž pro velké nákladní vozy postavit. Garáž v podobě montované haly se dá vybudovat v podstatě kdekoliv. Montovanou halu lze vztyčit nad volným otevřeným prostorem, např. na nádvoří spediční firmy či zemědělského podniku. Plocha nemusí, ale může být zpevněná, podle toho jaký typ vozidel je třeba garážovat. Není se třeba obávat ani někdy zdlouhavých jednání se stavebním úřadem. Pokud vám stačí jako garáž montovaná hala o ploše menší než tisíc metrů čtverečních, stavebního povolení není třeba.

Montované garáže pro autobazary

Mezi těmi, kdo si výhody garáží v podobě montovaných hal již oblíbili, jsou provozovatelé některých autobazarů. Dobře vědí, že automobily jsou jejich obchodním artiklem a vystavovat je nepřízni počasí se v mnohých případech nemusí vyplatit. Čím dál častěji jsou proto vidět zastřešení s montovanou konstrukcí nad nabízenými auty. Pod střechou se pak nachází ty nejhodnotnější kousky nebo také ty, co vyžadují vyšší míru péče hlavně v zimě. Tudíž vedle veteránů se objevují v krytých halách také kabriolety, kterých na českých silnicích rok od roku přibývá. Volba montované haly jako prodejně-výstavního prostoru se nabízí. Těžko obchodník prodá zboží, které se několik měsíců musí ukrývat pod plachtou, aby se nezničilo.

Naše společnost POLAK CZ, s.r.o. vyrábí montované haly pro nejrůznější účely. Firemní konstruktéři dokážou vymyslet řešení pro potřebu zastřešení jakéhokoliv prostoru. Barvu pláště montované haly – garáže si může zákazník vybrat podle svého gusta nebo zaměření. Lze zvolit montovanou halu, která na sebe upozorní, i takovou, jež zůstane nenápadná.

Výhodou je také možnost umístění reklamní plochy na zastřešení montované haly, tak aby oslovila potencionální zákazníky z nemalé dálky.


Příspěvek byl publikován v rubrice Montované haly se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.