„Srostlé“ bílé haly jsou zajímavým řešením pro sklad

Zajímavě řešené skladovací prostory realizovala naše firma během měsíce října. Pro společnost Hoda – nemovitosti a stavby s.r.o. vytvořila objemnou halu-sklad v Chotěšově na Plzeňsku. Zmíněné skladovací prostory jsou zajímavou ukázkou spojení dvou hal.

Konstruktéři vyřešili propojení dvojice objektů, které do sebe plynule „vrůstají“. První z hal má rozměry 18 krát 40 metrů. Na ní navazuje menší skladovací prostor tvořený halou o velikosti 15 krát 12 metrů. Obě stavby se světlou výškou tři a půl metru tvoří stejný typ konstrukce, konkrétně profil ve tvaru obráceného písmene U.

Přirozeně vyhlížející splynutí obou hal umocňuje jednotná barva. V tomto případě byla použita bílá technická textilie, a to jak na čelo a boky haly, tak na střechu. Zvolená barevnost jednak přispívá k příznivým světelným podmínkám uvnitř haly, tak je vstřícná i vůči životnímu prostředí naší planety. Podle studií se bílé střechy méně ohřívají a následně tak i odrážejí méně tepla do atmosféry, v důsledku čehož se snižuje vliv na klimatickou změnu.

Stejně jako firma POLAK CZ s.r.o. se společnost Hoda – nemovitosti a stavby s.r.o. vyznačuje důrazem na pečlivou přípravu projektů a vzájemnou součinnost se zákazníky. Zaměřuje se na inženýrskou činnost a realizovaní výstavby bytových domů, průmyslových objektů i památkových objektů, ke kterým patří i dominanta Karlových Varů, známý Hotel Imperiál.


Příspěvek byl publikován v rubrice Skladové haly se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.