Pěkný moderní hangár je pro každé letiště praktickou ozdobou

Pohodlné hangárování letadel a vrtulníků by neměl být v současné době žádný problém. Montované hangáry naší firmy se dají přizpůsobit pro jakékoliv letiště, ať již vojenské či civilní, neboť splňují potřebné parametry a certifikace.

Vybavení pro montované hangáry

Tvar a velikost montovaného hangáru je určující pro umístění zvoleného počtu a typu letadel. Umístění elektricky ovládaných vrat je pak otázkou praktičnosti. Vzhledem k tomu, že hangáry neslouží jen jako přístřešek pro letadla, ale také k jejich údržbě nebo opravám, lze do montovaných hal instalovat potřebné vybavení. Kromě elektroinstalace, osvětlení, případně zateplení a vytápění nebo vzduchotechniky lze hangáry vybavit i servisními dveřmi či bočním prosvětlením.

Viditelné opláštění hangáru

Hangáry patří na civilních letištích k dobře viditelným objektům. Opláštění montované haly je tedy tím prvním čeho si, jak lidé na zemi, tak piloti ve vzduchu všimnou. Na investorech hangárů je pak zvolit ten nejpříhodnější odstín opláštění. Mohou volit od nenápadných odstínů, které lépe splynou s okolním prostředím, až po kombinace těch nejvýraznějších barev. Výhodou je i možnost potisku, což se dá využít k umístění loga letiště nebo sponzora leteckého klubu.

Montované hangáry POLAK CZ s.r.o. jsou odolné proti větru a konstrukce i plášť počítá i s vysokým sněhovým zatížením. Kromě těchto podstatných vlastností je důležitá také odolnost proti zašpinění, zvláště v lokalitách s vysokou prašností či jinak znečištěným ovzduším. Pláště montovaných hangárů jsou z materiálu se samočisticími vlastnostmi a odolného proti UV záření.


Příspěvek byl publikován v rubrice Hangáry se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.