Variabilní výrobní haly pro každý pozemek – rychle, za dostupnou cenu a dle požadavků investora

Montované haly POLAK CZ s.r.o. bodují u řady zájemců o rozšíření výrobních prostor hned v několika „disciplínách“. Výrobní haly splňují nároky na bezúdržbový provoz, mají dlouhou životnost, dají se přizpůsobit změnám, které může přinést budoucnost, a jsou vzhledné. Rychlost výstavby a příznivá cena je samozřejmostí.

Výhody montovaných výrobních hal

Významným plusem výrobních montovaných hal je jejich variabilita. Tuto vlastnost ocení všichni podnikatelé, kteří nejsou krátkozrací a neřeší jen aktuální stav – tedy myslí dopředu. Montované výrobní haly lze zcela přizpůsobit nejen současným požadavkům, ale také těm, s nimiž se bude třeba vypořádat v následujících letech. Flexibilita výrobních hal je neočekávaná. Objekty realizované naší firmou se dají v případě potřeby libovolně zvětšit, a to jak do šířky, tak do délky.

Ovšem ne všechny výrobní podniky mají pro svůj růst k dispozici volné prostranství pravidelného pozemku např. v průmyslové zóně. I pro ně však máme k dispozici řešení. Haly lze „vměstnat“ na pozemek jakéhokoliv tvaru, tedy i atypického, a tak efektivně využít každý decimetr čtvereční plochy.

Výrobní haly lze dovybavit osvětlením, otopným systémem a dalšími doplňky podle přání investora. Ten si stejně tak může vybrat barvu vnějšího pláště či odstín vnitřní konstrukce. V případě potřeby je konstrukce výrobní haly opatřena protipožárním nátěrem.

Jelikož výrobní haly POLAK CZ s.r.o. využívají typizovaného modulárního systému, je montáž snadná, rychlá a levnější v porovnání s jiným druhem výstavby. Výsledkem této kombinace je především účelná stavba, jejíž přidanou hodnotou je pěkný vzhled s jednotnou koncepcí.


Příspěvek byl publikován v rubrice Výrobní haly se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.