Sto padesát metrů čtverečních skladů pro člena švýcarského koncernu

Ve východních Čechách sídlí společnost Rieter CZ s.r.o. která je součástí švýcarského koncernu Rieter, předního světového výrobce strojních zařízení a ucelených systémových řešení pro textilní průmysl, přičemž se zaměřuje na jak na vývoj, tak i výrobu textilních strojů a strojírenských komponentů.

Zázemí závodu této společnosti v Ústí nad Orlicí se v listopadu 2011 rozrostlo o novou skladovou halu vyrobenou firmou POLAK CZ s.r.o. Konstrukce typu UT zastřešuje prostor sto padesáti metrů čtverečních. Halu o délce 15 metrů a šíři 10 m kryje opláštění z vysoce odolného materiálu šedé barvy. Denní světlo propouští střešní část, která je bílá. Jelikož světlá výška objektu činní 4 m, umožňuje sklad umístění velkého množství zásob, výrobků či dílů. Moderní skladovací prostory pohodlně pojmou až 600 m3 materiálu.

Podle vyjádření společnosti Rieter CZ s.r.o. charakterizuje tuto firmu silný důraz na inovace a používání moderních technologií a procesů. Na podobných základech stojí rovněž filozofie společnosti POLAK CZ s.r.o., což se potvrdilo při dotváření zázemí orlickoústeckého závodu Rieter CZ s.r.o.


Příspěvek byl publikován v rubrice Skladové haly se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.