Haly POLAK – prosincové realizace

Jízdárna, jízdárna a zase jízdárna. Dokonce čtyřikrát jízdárna. Jedna z nich, v Ostrově u Chlumce nad Cidlinou, je dokonce vhodná pro hru koňského póla. Přičteme-li jeden sklad, máme výčet realizací divize Haly společnosti POLAK CZ s.r.o. v prosinci 2011.

Jízdárna v Kamenném dvoře v Jilmoví

Čtyřiačtyřicetimetrová jízdárna o světlé výšce tři a půl metru doplnila vybavení Ranče Kamenný Dvůr v Jilmoví nedaleko Tišnova. Oblouky montované haly o rozpětí 25 metrů zakrývají prostor, který nahradil stávající venkovní jízdárnu. Jezdci stáje tak mají mnohem lepší podmínky pro trénink, a to během celého roku. Kromě toho že nová jízdárna je účelná, pamatovalo se při realizaci i na estetický dojem. Bílou střechou proniká do jezdecké haly dostatek světla. Ovšem dřevěné obklady stěn přiznávají příklon k tradici a klasice.

Jízdárna na Slovensku

Dřevo pro částečné opláštění stěn zvolili také investoři jízdárny v Nemšové na Slovensku. Tamější nová krytá jízdárna společnosti VAGRICOL & Co., s.r.o. je široká pohodlných 34 metrů a dlouhá 62 metrů.

Jízdárna v Málkově

O něco menší, 50 metrů dlouhá montovaná jízdárna s rozpětím oblouků 25 metrů, doplnila vybavení Zeleného ranče v Málkově na Chomutovsku. Majitelé Zeleného ranče zvolili pro stavbu příznačnou barevnou kombinaci. Zelené opláštění je použito na stěnách, střecha je tradičně kvůli světelným podmínkám bílá.

Skladová hala v Praze

Aby výčet prosincových realizací byl úplný, je třeba zmínit i výstavbu haly v Praze – Lochkově pro spediční firmu JIMI-Dlouhý spol. s r.o. Bílý sklad má rozměry 18×20 metrů.


Příspěvek byl publikován v rubrice POLAK CZ se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.