Maximální využití prostoru, suchou nohou do skladu

Montovaná skladová hala pro společnost Thimm Service v Chotětově je tím nejpraktičtějším „obalem na obaly“. Zadání investora, jehož výrobky jsou nositeli prestižního ocenění Obal roku, znělo jasně. Je třeba maximálně využít volný prostor a ze stávající budovy je nutné projít přímo do skladu. Stejně jako zadavatel umí udělat jednoduché, úsporné a krásné balení pro nejrůznější výrobce, i námi navržené řešení skladu splnilo veškeré požadavky investora.

Montovaná hala na obdélníkovém půdorysu dostala rozměry 26 x 78 metrů. Slouží jako sklad polotovaru, konkrétně lepenkových kartonů, z čehož vyplývá, že je velmi podstatný přístup k uskladněnému materiálu suchou nohou, a tak byla přímo napojena na stávající budovu.

Díky snaze o co nejlepší využití prostoru, vyrostl montovaný objekt do výšky. Minimální boční světlá výška činí plných 6 metrů. Do skladové haly vedou dvoje vrata. Rolovací vrata mají rozměr 6,5 x 4,5m a umožňují snadné naskladnění kartonů. Druhá vrata jsou stejných rozměrů, ovšem pojezdová s integrovanými dveřmi. Aby nová hala splynula s ostatními objekty areálu, má shodné barevné provedení jako stavající stavby. Bílé opláštění přesně navazuje na modrý sokl.


Příspěvek byl publikován v rubrice Skladové haly se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.