Vynikající ventilace jízdárny v Chožově

Specialisté na chov sportovních koní z Chožova na Lounsku velmi dobře vědí, co je pro jezdecký sport důležité. Kvalitní koně potřebují odpovídající podmínky pro chov a výcvik. Možnost celoročního tréninku v jezdecké hale je důležitá pro dodržení harmonogramu tréninků, jež jsou cestou ke sportovním úspěchům.

Aby jezdecká hala dobře sloužila i v horkých letních dnech, je třeba zajistit dostatečnou cirkulaci vzduchu a ventilaci. Jízdárna o rozměrech 22 x 38 metrů a nejnižší světlé boční výšce 3,5 metrů je velmi vzdušná. Čerstvý vzduch proudí kromě ventilačního systému také osmi síťovanými odvětrávacími okny s klopami. Klopy jsou snadno nastavitelné, a tak se dá bezprostředně reagovat na změny počasí. Moderní vzhled jízdárny typu UT podtrhuje barevné ladění. Bílá střecha, modré opláštění v kombinaci se světle mořenými prkny lambrín působí jednoduše, čistě a svěže.


Příspěvek byl publikován v rubrice Jezdecké haly - jízdárny se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.