Montované sklady splňují nároky těch největších výrobců

Skladovou halu pro společnost DENSO MANUFACTURING CZECH, s. r. o., největšího výrobce a zaměstnavatele na Liberecku, postavila společnost POLAK CZ, s. r. o., v roce 2011. Sklad o rozměrech 17 x 20 metrů je vysoký 5 metrů . Pod oblouky konstrukce typu UT se pohodlně vejde jak manipulační technika, tak 1700m3 skladovaného materiálu a výrobků. Přední dodavatel klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl zde konkrétně skladuje materiál na paletách a v regálech. Výstavba skladu je již další zakázkou pro tuto společnost. Kromě zmíněného skladu zde stojí i dvě haly o rozměrech 18 x 20 m a výškou nohy 5 metrů.

Bez zajímavosti nezůstává fakt, že montované skladovací haly, jež stojí v liberecké průmyslové zóně jih, musí odolat náročným klimatickým podmínkám. Liberecko patří k oblastem s nejvyšším sněhovým zatížením v České republice.

Česká pobočka společnosti DENSO je výrobcem klimatizačních jednotek pro automobily Toyota, VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, BMW, Suzuki aj. Do jejích prostor vedou každodenně kroky 1 800 zaměstnanců a tu a tam sem zavítá i na oficiální návštěvu vzácný host. Naposledy to letos byli hejtman Libereckého kraje, Mgr. Stanislav Eichler nebo primátorka Statutárního města Liberec, Martina Rosenbergová.


Příspěvek byl publikován v rubrice Skladové haly se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.