Potřebuje velká zakázka nové výrobní prostory?

Dynamicky rozvíjející se firmy občas řeší kapacitní problém. Nové zakázky vyžadují navýšení produkce. S tímto krokem bývají nezřídka spojené potíže se zvětšením výrobních prostor. Jednoduchým a efektivním řešením může být stavba nové výrobní haly. Nabízí se řada možností, jakým lze novou výrobní halu postavit. Ovšem jen jediné dokáže problém vyřešit levně, rychle a operativně. Lehká montovaná konstrukce krytá speciálním pláštěm je ideální variantou pro novou výrobní halu.

Volba montované výrobní haly

Montované výrobní haly jsou vhodné pro nejrůznější typy výroby. Pod pláštěm nataženým na ocelové konstrukci lze pracovat celoročně. A to díky možnosti instalace termoizolační vložky. Termoizolační vložka je přidělána na vnitřní stranu konstrukce, vytváří se tak mezi ní a pláštěm vzduchová mezera, což zlepšuje termoizolační vlastnosti celé haly.

Výhody montované výrobní haly

Podle typu práce, která má být ve výrobní hale prováděna, si investoři mohou vybrat nejvhodnější typ ocelových příhradových rámů, které tvoří vlastní konstrukci. Hala má pak tvar obráceného písmene „U“, „O“, nebo „A“. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že volba montované výrobní haly je spíše provizorním řešením, rozhodně tomu tak není.  Kromě dlouhé životnosti našich montovaných výrobních hal – až osmdesát let, je velkou výhodou také možnost přesunu na další místo, podle toho, kde je nevýhodnější lokalita pro výrobu. Uvažuje-li investor předem, že výrobní halu bude přesouvat, dá se konstrukce vyrobit takovým způsobem, že ji lze složit do několika standardizovaných kontejnerů. Ty pak může majitel snadno kamkoliv přesunout.

Nespornou výhodou montované výrobní haly je také její cena a rychlost výstavby. Za montovanou výrobní halu investor zaplatí až o polovinu méně než v případě klasické výstavby. Podle toho, jak se rychle stihnou vyřídit potřebná stavební povolení, může hala stát na vytyčeném místě do měsíce či dvou.

Proč tedy hledat složitá a drahá řešení, když je třeba zahájit novou výrobu rychle a efektivně? Volba montované výrobní haly je vynikající variantou pro nejrůznější oblasti podnikání.


Příspěvek byl publikován v rubrice Výrobní haly se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.