Stavíme jednu z největších motokárových hal ve střední Evropě

INDOOR KART CLUB, s.r.o., buduje v Horních Počernicích největší kryté motokárové centrum v České republice. Zkvalitňuje tak své služby a společnost POLAK CZ, s.r.o., je téměř celý rok 2012 při tom.

Vizualizace motokárové haly

Realizace roku 2012

Kart Indoor centrum Horní Počernice, nebo-li PRAGA ARENA, bude vybavena halou pro motokárovou dráhu, restaurací a sestavou kontejnerů, kde budou prostory recepce, kuchyně a dílen. Součástí areálu budou také sklady pohonných hmot.

Velmi zajímavé parametry má samotná hala, kterou společnost POLAK CZ, s. r. o., staví nad čtyři metry širokou motokárovou dráhou. Hala stojí na mírně svažitém terénu, a tak jedna stěna objektu má „nohy“ konstrukce o půlmetru delší. Aréna je navíc širší než delší. Neméně zajímavé jsou samotné rozměry. Sedlová střecha kryje prostor 70 x 82 metrů. Čelní stěna je rozměrnější kvůli umístění restaurace, na kterou tak nebude sjíždět v zimních měsících sníh.

Moderní motokárová dráha na vysoké evropské úrovni bude vybavena mobilními zábranami a samotné motokáry slibují adrenalinové zážitky díky motorům Subaru na sportovních podvozcích.

Vizualizace motokárové haly - Pohled na dráhu

Modrobílá hala vyrobená a postavená společností POLAK CZ, s. r. o., se tak stane svědkem událostí spojených s populárním profesionálním sportem i zábavnou volnočasovou aktivitou.

Projekční činnost celé realizace provedla firma PHo projekt z Roudnice nad Labem, pod vedením Pavla Hořenína.

Pavel Hořenín
PHo PROJEKT
projekční a inženýrská činnost v investiční výstavbě
Třebízského 1058
413 01 Roudnice nad Labem
tel.: +420 605 167 113
e-mail: pavel.horenin@seznam.cz

Další vizualizace motokárové haly:


Příspěvek byl publikován v rubrice POLAK CZ se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.